Cuma, Haziran 03, 2011

MOLA PAKETİ

Son zamanlarda işler güçler öyle yoğun ki, blogumun kapısını aralayıp dahi bakamıyorum inanın.. Geçenlerde elime geçen bu güzel paketi paylaşmakta bile oldukça geç kaldım aslında.  Çalışan insanların ara öğün sıkıntısı malum.. Ne yesem diye düşünürken genelde yoğunluktan pas geçiliyor. İşte tam da benlik bir ürün çıkarmışlar, hem tadı hem görselliği benim çok hoşuma gitti. Detaylı bilgilere geçelim şimdi ilgilenenler için..


Artık sağlıksız abur-cubur atıştırmalara  son! Molapaketi.com bizleri düşünmüş ,sağlıklı atıştırmalıklardan oluşan paketler hazırlamış.Artık çantamda,evde,her yerde elimin altındalar.Özellikle benim gibi abur cubur sever biriyseniz,bu paketler tam size göre.Çocukların da cips ve şekerlemeler yerine doğal beslenmelerine destek olabilecek nitelikte. Lezzetli,saglıklı ve dogal besinlerden oluşan paketleri  ister hazır paket seçebilirsiniz, ister kendi paketinizi olusturup siparis verebilirsiniz. Fiyatlar gayet uygun.
      Ayrıca;
  • Molapaketi.com'da Turkiye'nin her yerine KARGO UCRETSIZ!
  • İlk siparişiniz %20 INDIRIM li
  • Davet ettiginiz 4 kişi siparis verdiginde ise BEDAVA PAKET kazaniyorsunuz.

                      https://www.facebook.com/molapaketi

Şimdi Biraz Molapaketi ‘ni Tanıyalım..


Doğal ve Lezzetli
Dengeli beslenmeye yardımcı – tek çeşit besin yerine farklı besinlerle atıştırın
Beslenme Uzmanı tarafından farklı ihtiyaçlara göre oluşturulmuş kokteyller ve hazır paketlerden seçin
Paketle birlikte gelen size özel besin bilgileri kitapçığı ile bilinçli beslenin
Eğlenceli ve Pratik
Taşınması kolay – tüm paketi ya da kapaklı yapısı sayesinde her bir tabağı dilediğiniz her yere götürün
Arkadaşlarınızla paylaşarak molanızı daha keyifli hale getirin
Ekonomik
Her paketle 3 günlük ara öğün ihtiyacınızı karşılayın
KDV dahil 10 TL’den başlayan paket fiyatlarıyla
Türkiye’nin her yerinde adresinize teslim, üstelik kargo ücreti fiyata dahil
Düzenli gönderi siparişi vererek paketlerinizi %10 indirimli alın
Molapaketi’ni farklı kılan nedenlerden belki de en önemlisi paketlerimizi oluştururken her zaman sizi düşünmemiz. Bu servisi tasarlarken farklı beslenme ihtiyaçlarını düşündük ve beslenme uzmanımızla birlikte uzun saatler geçirerek, sunduğumuz paketleri oluşturduk. Bu uzun çalışmanın sonunda doğal, pratik ve kişisel ihtiyaçlara önem veren “doğal atıştırma servisi”ortaya çıktı.
Bu servisin tasarlanması sırasında diyetisyen Tuba Kayan bize yardımcı oldu. Tuba Kayan, 2007 yılından bu yana devam etmekte olduğu Avrupa Florence Nightingale Hastanesi’nde klinik diyetisyen olarak görev yapmakta, ayrıca özel şirketlerin çalışanlarına yönelik, beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetleri yürütmektedir.
Tuba Kayan’ın uzmanlık alanları arasında sporcu beslenmesi, gebelikte ve emziklilikte beslenme ve kronik hastalıklarda beslenme konuları bulunmaktadır.
Yoğun çalışma temposu ve şehir hayatının beraberinde getirdiği düzensiz yaşam koşulları, beslenme düzenimizi bozmakta ve bağışıklık sistemimizi olumsuz etkilemektedir.
Antioksidan etkisi yüksek vitamin ve mineralleri içeren besinler tüketerek düzensiz yaşam koşullarının sonucunda vücudumuzda oluşan serbest radikalleri en aza indirip, yaşlanma sürecini yavaşlatır, kanser ve ciddi rahatsızlıklara karşı vücudumuzu dirençli hale getirebiliriz.
Vitamin ve mineral desteğini artırmaya yönelik olarak tasarlanan vitamin – antioksidan grubu paketleri, beslenme uzmanımız tarafından aşağıdaki gereksinimlere yönelik olarak oluşturulmuştur:
Antioksidan ihtiyacı
Vitamin eksiklikleri (B ve E Vitaminleri)
Mineral eksiklikleri (Demir,Kalsiyum,Magnezyum mineralleri)
Mola Paketi’nin Çıkış Hikayesi :
Bir gün, işyerinde sürekli aynı şeyleri yemekten sıkılan, etrafta doğal ve lezzetli atıştırmalık bulamamaktan şikayet eden üç arkadaşın (yani biz) aklına bir fikir düştü. Bizimle aynı durumda olup hem uzun saatler çalışan, hem de sağlıksız besinlerle karnını doyurmak zorunda kalan herkes için bir çözüm bulmak istedik. İşte tam bu noktada, kariyerlerimize bir mola verdik ve tüm ofis çalışanları için Molapaketi’ni yarattık. Karnınız her acıktığında yanı başınızda olsun ve size keyifli bir mola yaşatsın diye…
Besinlerimiz
Sizlere doğal, katkısız ve lezzetli atıştırmalıkları sunabilmek için en iyi üreticilerle çalışıp, en kaliteli ürünleri titizlikle seçiyoruz. Besinlerimiz, üreticilerden temin edildikten sonra hiçbir ekstra süreçten geçirilmeden direkt olarak paketlenir ve adresinize en kısa sürede teslim edilir. Bu nedenle her zaman taptaze ve lezzetlidirler.
Ambalajımız

Molapaketi, tıpkı içindeki besinler gibi doğal, geri dönüşümlü karton kutudan ve her biri yaklaşık 60 gramlık dört tabak atıştırmalıktan oluşur. Karton kutumuz benzer ambalajlardan çok daha güçlüdür ve dış etkenlerden zarar görmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Besinlerin tazeliğini maksimum şekilde koruyan tabaklarımız, yanınıza alıp kolayca taşıyabilmeniz için kapaklı olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca, paket içinden çıkan size özel besin değerleri kitapçığıyla, seçtiğiniz karışımların besin değerlerini ve sağlığınız açısından önemini öğrenerek daha sağlıklı ve bilinçli beslenmiş olursunuz.http://www.molapaketi.com/

Hiç yorum yok: